У Рівненському ЦНАПі буде база даних ХХІ століття

квиток на автобус
Щасливе
18.01.2018  09:30

Тепер робота Рівненського ЦНАПу буде ще більш продуктивною. Адже в установі запрацює база даних ХХІ століття – сучасна та захищена. Це не матиме нічого спільного з колишніми картотеками, адже усе буде автоматизовано.

Це стало можливим завдяки затвердженню виконавчим комітетом Положення про реєстр територіальної громади міста Рівного та визначення реєстру територіальної громади міста Рівного складовою частиною бази персональних даних Рівненської міської ради та її виконавчих комітетів.

В чому переваги такої сучасної бази даних – пояснює начальник управління забезпечення надання адміністративних послуг Юлія Шигорєва.
– Реєстр, як складова частина бази персональних даних дає можливість виконавчим органам Рівненської міської ради обмінюватися інформацією про особу, реєстрацію, зняття із реєстрації мешканців міста Рівного шляхом здійснення електронного документообігу за допомогою технічних та програмних засобів із застосуванням електронного цифрового підпису. Інформація з реєстру також надаватиметься підприємствам, що забезпечують централізований облік та нарахування вартості житлово-комунальних послуг для забезпечення економічного добробуту та прав мешканців Рівного на одержання якісних житлово-комунальних послуг.
 

 

, , , , , переглядів: 2 299


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *