У Рівненському ЦНАПі офіційно відкрили паспортний сектор

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
03.07.2017  09:33

1 липня у Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг запустили паспортний сектор із видачі ID-карток та закордонних біометричних паспортів.

– Нове приміщення облаштовано таким чином, аби мінімізувати час обслуговування клієнтів і створити максимально комфортні умови для подачі документів, – зазначають у ЦНАПі.

Створення нового сектору у Рівненському регіональному ЦНАПі коштувало 2,2 мільйона гривень, з них 800 тисяч виділили представники ЄС. Тут працюватимуть 15 спеціалістів.

Опубліковано Віталієм Германом 23 червня 2017 р.

  • За попередніми розрахунками фахівців ЦНАПу за таких технічних та кадрових умов Центр спроможний прийняти більше 300 клієнтів за день. Впевнений, що тепер завдяки тому, що паспорти можна буде оформити у ЦНАПі, рівняни матимуть можливість отримувати якісні послуги у цій сфері, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – У рівнян не повинно виникати жодних проблем з тим, аби отримати необхідний їм документ максильно швидко і в комфортних умовах. Приємно, що досвід і інновації Рівненського ЦНАПу вже вивчають і впроваджують інші міста.

Опубліковано Віталієм Германом 23 червня 2017 р.

, , , , , переглядів: 1 573

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *