У рівненському зоопарку провели особливу екскурсію

Щасливе
29.03.2024  11:00

У Рівненському зоопарку відбулася особлива подія: екскурсія для військовослужбовців, які перебувають на реабілітації. Цей захід став ще одним кроком у підтримці та покращенні психоемоційного стану військових, що повертаються до цивільного життя після служби.

Рівненський зоопарк відкриває вакансії для працівників

Відвідування зоопарку відіграє важливу роль у процесі реабілітації військовослужбовців. Перебування в природному середовищі, спостереження за тваринами та взаємодія з ними сприяє зняттю стресу, поліпшенню настрою та психічного здоров’я в цілому.

“Такі заходи сьогодні є необхідними для наших хлопців, адже покращення психоемоційного стану пришвидшує їхню реабілітацію”, – зазначають організатори. Психологічна підтримка та позитивні емоції, отримані під час екскурсії, мають велике значення у процесі адаптації військових до мирного життя.

Поповнення у Рівненському зоопарку: Нові мешканці від чеських колег

Важливою складовою цього проєкту є залучення громадськості та підтримка міста. Спільні зусилля у створенні подібних ініціатив відображають високий рівень соціальної відповідальності та підтримки ветеранів та військовослужбовців.

 

, , , , переглядів: 35


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *