У Рівному активізували роботу ІТ-спільноти

Гринюк Перевезення
20.07.2019

У Рівному активізували роботу ІТ-спільноти

Найактивніші ІТ-компанії Рівного, учасник Rivne IT Cluster, розпочали процес стратегування, який покликаний значно активізувати роботу по розвитку ІТ-спільноти. Головна мета, яку прагнуть досягти учасники – це створення сприятливого середовища розвитку компаній, можливість їх зростати та створювати нові робочі місця в саме у місті Рівне, де будуть створені комфортні умови проживання та роботи ІТ-спеціалістів.

Місце, яке обрали для проведення заходу не випадкове, адже Майстерня міста Рівне саме і створена для проведення подібних стратегічних обговорень.

  • Майстерня міста – це місце, в якому створюються всі умови для того, щоб креативні та амбітні цілі втілювалися в життя. Бажаю успіху і натхнення до роботи, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.
Перші напрацювання майбутньої стратегії та цілей майбутньої діяльності Rivne IT Cluster вказують на гостру потребу в розвитку людського капіталу – підготовка місцевими навчальними закладами високваліфікованих спеціалістів, які будуть здатні конкурувати на динамічному ІТ-ринку.
  • Учасники кластеру в наступні Стратегічні дні продовжать напрацювання проектів, зокрема шляхів розвитку спеціалізованих навчальних програм в освітніх закладах міста, заходів популяризації ІТ-освіти серед школярів та студентів міста та регіону, – зауважив керівник проектів Рівненського ІТ-кластеру Андрій Хмельник.

ДОВІДКОВО
Учасники ІТ-кластеру Shortcute Design Bureau 32х32 Renome-Smart Selecto Zagrava Games Honeycomb Software SoftServe Агенція сталого розвитку міста Ринок ІТ Рівне В ІТ-індустрії Рівного зайнято близько 1000 спеціалістів. В місті працює більше 20 ІТ-компаній Заклади освіти щорічно готують понад 400 майбутніх ІТ-фахівців.
, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *