У Рівному діти вітали з Великоднем зворушливими піснями про Христа

Щасливе

Зворушливе привітання почули місцеві прихожани у церкві на Басовому Куті.

Дітки заспівали пісню “Ой, сину, сину за яку провину”. Насправді пісня називається “Страдальна мати” та належить до страсних пісень.

 

 

Таким чином маленькі прихожани привітали місцевих жителів з Воскресінням Господнім. Христос Воскрес!

, , , , Переглядів: 1 209

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *