У Рівному діти знайшли корпус гранати біля смітника

Щасливе
06.06.2024  08:00

5 червня у Рівному сталася подія, яка могла б мати серйозні наслідки, якби не обачність місцевих жителів. Діти, граючись неподалік від смітника на вулиці Григоренка, виявили підозрілий предмет, який зовні нагадував гранату.

Як повідомила пресофіцерка поліції в Рівненській області Анна Цап, діти, розуміючи небезпеку знахідки, негайно розповіли про неї своїй матері. 38-річна жінка зберегла спокій і оперативно зателефонувала до поліції, повідомивши про виявлений предмет.

“До поліції надійшло повідомлення від місцевої жительки, яка розповіла, що діти на подвір’ї виявили предмет, схожий на гранату. Рівнянка негайно зателефонувала до поліції і до приїзду фахівців залишалася неподалік, аби ніхто зі сторонніх осіб не підходив до боєприпасу,” — зазначила Анна Цап.

На місце події оперативно прибули спеціалісти вибухотехнічної служби. Після огляду знахідки було встановлено, що це корпус гранати типу Ф-1, який не містив вибухової речовини, а механізм підривача був без детонатора. Таким чином, безпосередньої загрози для оточуючих не було.

Сьогодні відкриття п’ятого рівненського кінофестивалю “Місто Мрії”

переглядів: 34


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *