У Рівному хочуть створити раду переселенців

Щасливе
01.07.2022  11:00
Рівне з 2014-ого року прийняло 18 535 переселенців. З першого дня повномасштабного вторгнення особливо важливою стала допомога для ВПО не тільки місцевої влади, поліції, а і громадських організацій. Рівне зараз досить часто ставлять у приклад того, як ми працюємо з переселенцями. Значна частина внеску в цьому належить саме волонтерським, громадським організаціям та представникам церков нашої громади.
– Ініціював проведення зустрічі з тими, хто проводить активну роботу з ВПО. Це надзвичайно важливо для спільної координації дій, взаємодії у проектах та раціонального використання наявних ресурсів. В наших спільних планах – створити раду ВПО при міському голові чи Департаменті соціального захисту. Це важливо не тільки для комунікації, взаємопідтримки цих людей. А і стане майданчиком для вирішення проблем, які наявні та видозмінюються під впливом обставин. Принагідно дякую усім людям, які роблять свій внесок разом з містом для підтримки переселенців, які зараз живуть у Рівному, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.
Ця зустріч стала відправною точкою у співпраці громадських організацій. Адже є спільні напрямки роботи, які зусиллями кількох ГО буде вирішити значно легше.
, , , , , переглядів: 397
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *