У Рівному лунатиме музика просто неба

Щасливе
10.05.2024  16:00

Проєкт Рівненської обласної філармонії Готичний сад Органного залу – новий культурний простір Рівного, як екологічна реновація території пам’ятки архітектури наближається до свого завершення. Заключну масштабну подію ми символічно плануємо провести у майбутньому Готичному саду – затишній локації у центрі нашого міста, яка вже цієї весняно – літньої пори може стати простором для культурних подій, літературних вечорів, музичних імпрез, тощо.

Отож, 12 травня о 18:00 годині чекаємо рівнян та усіх, хто долучився до реалізації нашого проєкту на концерт просто неба «Музика в саду: українське ретро». Віримо, що погода не підведе, але у разі дощу, ми проведемо концерт і презентацію проєкту в Залі камерної та органної музики. Цього дня в Україні відзначається День матері, тому у концерті звучатимуть музичні вітання для мам у виконанні артистів та академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії.

У Рівному розпочнуть облаштовувати Готичний сад

В програмі концерту українські хіти та мелодії, що вже кілька десятиліть не втрачають популярності і співаються як народні – пісенні скарби авторства Володимира Івасюка, Ігоря Поклада, Володимира Верменича, Ігоря Шамо, Мирослава Скорика, Платона Майбороди, а також пісня рівненського композитора Дмитра Кухарука, яку почуємо з вуст онуки композитора, солістки філармонії Анни Прядко. 7 творів прозвучать в оркестрових аранжуваннях диригента академічного камерного оркестру Юрія Скрипника.

Вхід вільний.

Учасники:

▪️Заслужена артистка України Ірина КРИВОРУЧЕНКО (меццо-сопрано)

▪️Анастасія Янцур (сопрано)

▪️Анна Прядко (сопрано)

▪️Павло Мищук (тенор)

▪️Фольклорний дует ««ETNOmix» (Світлана Юзюк, Ріта Макарук)

▪️Тріо Міського будинку культури Рівненської міської ради «Лісова пісня» (Галина Давидюк, Тетяна Батейко, Мирослава Толочик)

▪️Ірина Козачук (електропіано)

▪️Олена Бурдуковська (електропіано)

▪️Тарас Прядко (фагот)

▪️Євген Родіонов (контрабас)

▪️Олександр Дем’янюк (ударні)

▪️Академічний камерний оркестр РОФ, головний диригент Юрій Скрипник

 

 

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *