У Рівному має з’явитися новий муніципальний транспорт

квиток на автобус
Щасливе
26.09.2023  13:21
Сьогодні, 26 вересня, на сесії міськради депутати прийняли рішення про надання дозволу комунальному підприємству “Рівнеелектроавтотранс” придбати необхідні для перевезення рівнян сучасні пасажирські автобуси.
Планують придбати в комунальну власність двадцяти сучасних комфортабельних автобусів середньої місткості з низькою підлогою, пандусами та місцями для людей з інвалідністю, які вже незабаром стануть гарною альтернативою для морально і фізично застарілих рівненських маршруток.
«Автобуси відповідатимуть стандарту не нижчому від Євро-5. Крім того, придбані незабаром транспортні засоби будуть комунальними, тобто належатимуть не приватним перевізникам, на дисциплінованість у дотриманні графіків руху яких так часто нарікають рівняни, а належатимуть міському комунальному підприємству “Рівнеелектроавтотранс”, що дасть змогу чітко контролювати якість послуг з перевезення рівнян»,- пояснив директор Департаменту Інфраструктури і благоустрою Руслана Гудима.
Курсуватимуть новопридбані автобуси в віддалені від центру мікрорайони міста. Також це повинно вирішити проблему сполучення Квасилова та Рівного. Мешканці Квасилова, як мешканці інших віддалених мікрорайонів громади, не будуть вимушені годинами чекати транспорт, аби дістатися до роботи чи до найближчої поліклініки.
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міськради у мережі Фейсбук.
, , переглядів: 321


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *