У Рівному на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка облаштують новий сквер

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
09.04.2019  19:42

У Рівному на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка облаштують новий сквер

У Рівному на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка облаштують новий сквер “на Волі”.

  • Сьогодні виконком Рівненської міськради затвердив своїм рішенням Програму та умови Всеукраїнського конкурсу скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка (сквер “на Волі”), – повідомив заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Офіційне оголошення про початок конкурсу буде зроблене в четвер, 11 квітня.

Ініціатори облаштування такого скверу в обласному центрі дякують усім, хто долучився до підготовчого процесу і кажуть, що це для нашого міста дуже важливий і знаковий. Бо він є першим кроком і початком нового підходу до формування міського простору.

Завдяки проведенню архітектурних конкурсів, рівняни, в результаті, отримають дійсно найкращі проекти будівництва, облаштування чи реконструкції різних важливих для міста об’єктів: будівель, площ, зон громадської активності і відпочинку. Адже конкурс дає можливість вибору, колегіального прозорого прийняття рішення, залучення до цього процесу кращих професіоналів і як бонус – створює конкуренцію і підвищує рівень самих архітектурних проектів.

– Дякуємо тим, хто долучився і сприяв підготовчому процесу, починаючи від появи ідеї конкурсу скверу “на Волі” і завершуючи втіленням її в рішенні виконкому: Віталій Герман,Андрій Юрков, Dmytro Kotlyarov, Павло Алексєвич (Pavlo Aleksievych), Irina Lekh, – інформують на сторінці конкурсу.

, , , , , переглядів: 1 191Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *