У Рівному начальник міського управління освіти хоче піти з посади

Щасливе

Богдан Турович, який очолював з березня 2021 року управління освіти, написав заяву на звільнення.  Він замінив на посаді Василя Харковця, який став його першим заступником. 

фото з facebook.com/turovych.bogdan

 

До цього той працював на посаді аж десятиліття, але все змінилося із приходом на посаду мера від “Європейської солідарності” Олександра Третяка

Про це повідомляє Суспільне.
, , Переглядів: 726

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *