У Рівному нагородили кращих платників податків та провели форум

Щасливе
16.09.2019  12:30

Днями у Рівненській ОДА відбувся Форум «Створення сприятливих умов для розвитку бізнесу через податкові та інституційні механізми». Робота форуму розпочалася з вітання нового голови ОДА Віталія Коваля з призначенням на цю високу посаду.

Далі відбулося урочисте нагородження кращих платників податків області. 34 кращих підприємства Рівненщини відзначили під час обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018», який організовує «Асоціація платників податків України».

– Ми готові розпочати відкритий діалог влади та бізнесу. Між нами повинно бути розуміння, діалог, співпраця і не на словах, а в реальних справах, – зауважив голова ОДА Віталій КОВАЛЬ. – Тепер представники бізнесу повинні бути впевненими в тому, що двері ОДА завжди відкриті для них. І ми всі разом візьмемо курс на швидкі перемоги бізнесу.

Найсумлінніших платників податків визначали у галузях промисловості, лісовому господарстві, сільського господарства, будівництва та переробки. Також найкращих вибрали у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, надання послуг. З-поміж усіх шість переможців змагатимуться на Всеукраїнському рівні.

Далі розпочалася безпосередня робота Форуму. Підприємцям Рівненщини розповіли про ТОП-10 пріоритетів бізнесу на 2019 рік, які розробила Національна бізнес-спільнота для економічного зростання країни. 

Участь в роботі форму президент Асоціації платників податків України  Григол Катамадзе, який відзначив, що через таку «тіньову» діяльність бізнесу держава і змушена звертатися за фінансовою допомогою до міжнародних організацій. А насправді, долаючи тіньову економіку можна вийти на якісно інші економічні показники.

Саме над цим і працюватимуть, як парламентарі, так і всі владні структури на рівні області.

, , , , переглядів: 826
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *