У Рівному найталановитіші діти України демонстрували красу, талант і стали благодійниками

квиток на автобус
Щасливе
10.10.2017  22:04

Найхаризматичніші діти України зібралися у Рівному на конкурс «Golden crown of Ukraine».

З 5 по 7 жовтня у Рівному відбувся Конкурс найхаризматичніших дітей України «Golden crown of Ukraine».

Головна ідея конкурсу – показати красу, талант, інтелект дітей, стимулювати всебічну реалізації творчого потенціалу та природної вроди учасників, прищепити любов та співчуття до ближніх, показати дітям красу і видатні місця Рівненщини.

Роздинками конкурсу стала неймовірна фотосесія у Тунелі кохання, вечірка знайомств, відвідування рівненського зоопарку, сніданок з заступником міського голови Рівного Віталієм Германом і як апогей усього дійства – фінальний виступ конкурсантів на сцені міського палацу культури “Текстильник”.

Фантастичні сукні, неймовірні виступи, дружня атмосфера – це те, що було невід’ємною частиною конкурсу.

Ось буквально кілька відгуків, які ми зібрали у мам учасниць після конкурсу:

 

  • Організатори молодці. Ви старалися зробити нашим дітям свято, вечірка, фотосесія в тунелі, подарунки, корони і окремо вдячність за іменну ікону з бурштину, це дійсно велика згадка нашим дітям про конкурс.
  • Спасибо огромное ..благодаря конкурсу побывала Картинка в Ровно и за шикарную фотосессию в Туннеле Любви и встречу со старыми друзьями с других городов и за новые знакомства и за опыт …вообще …только позитив …не смотря ни на что !!
  • Конкурс замечательный!!! Еще раз спасибо организаторам за конкурс!!!
  • Ми тільки приїхали додому!Корону вже поміряли всі!І дідусь!Наталля дякую Вам за емоції!Досвіду у нас не багато,але то тільки початок!Мені радісно за свою донечку!Дякую за все.

Важлива складова дійства – цілий марафон добрих справ. Так, депутат Рівнеради Олександр Нестерук придбав лапму кварцування для реабілітаційного центру! А всі присутні в залі зібрали для реабілітаційного центру близько 10 тисяч гривень.

Під час конкурсу відбувся продаж Корони симпатій на підтримку онкохворої дитини, а також збір коштів на підтримку дитини воїна АТО.

Організатори обіцяють, що цей перший конкурс – це гарний старт, а далі ще багато цікавого та просто фантастичного!

, , , , переглядів: 2 105


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *