У Рівному назвали переможців конкурсу відеопоезій

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.05.2022  03:13

У Рівному назвали переможців конкурсу відеопоезій

Популяризуючи літературні твори відомих письменників і власну авторську поезію і прозу, молодь отримує звання «Лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Життя – Life»…
Другий рік поспіль, незважаючи, на складний стан в нашій країні, за ініціативи Навчально-наукового інституту права НУВГП, в рамках Міжнародного проекту, був проведений літературний конкурс відео-поезій «Життя – Life». Талановита молодь України, представники інших країн світу прагнула зміцнити культурологічні зв’язки та поглибити взаєморозуміння між громадянами України і представниками міжнародної спільноти.

Цьогоріч, серед учасників були представлені молоді читці з усіх областей України, а також двох міст Німеччини. Для досягнення поставленої мети кожен з учасників, за допомогою відео відзняв поезію та прозу, як авторську, так і відомих поетів. Велика кількість заявок була подана саме у номінації авторської прози, що незмінно радує організаторів, та вкотре вказує на творчість та самодостатність сучасної молоді.

Оцінювали нашу талановиту молодь знані мистецтво та літературознавці, а також художники, журналісти, дослідники, культурні та громадські діячі України. Учасники, які стали переможцями конкурсу були нагородженні дипломами, а також преміями у розмірі тисяча, п’ятсот та триста гривень. Фінансування конкурсу здійснювалось за рахунок коштів засновників та благодійників.

Зі слів учасників, проведення таких конкурсів в наш час є дуже важливим, адже таким чином молодь отримує колосальну підтримку та має змогу проявити себе та свої таланти, а також популяризувати власну творчість та вміння.
Варто пам’ятати, щоб стати успішним варто творити, писати, популяризувати літературу.

Вікторія Руда

, , , переглядів: 293


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *