У Рівному невідомі отруїли собак

Щасливе
06.07.2024  14:00

У Рівному зафіксували випадки отруєння собак у районі Боярки, біля ринку. Місцеві жителі повідомили про трагічну ситуацію, коли невідомі особи отруїли собак, які жили там роками. На даний момент відомо про одну загиблу тварину, яку не вдалося врятувати. Інформація про інші жертви поки уточнюється.

Відома у місті зоозахисниця Алла Лосік висловила своє обурення цією ситуацією та звернулася до громадськості з проханням допомогти знайти винуватців цього злочину. Вона заявила, що будь-яка інформація, яка допоможе встановити особу винуватця, буде винагороджена.

Тварь, яка це зробила, ми тебе знайдемо, запам’ятай це. Що з цими виродками потім відбувається, ви це і дізнаєтесь,” – написала Алла Лосік на своїй сторінці у соціальних мережах.

Цей випадок викликав хвилю обурення серед місцевих жителів та зоозахисників. Вони закликають до активного співробітництва у пошуку та притягненні до відповідальності осіб, які вчинили цей жорстокий акт.

Нагадаємо, що за жорстоке поводження з тваринами передбачено відповідальність згідно з законодавством України. Будь-яка інформація, що може допомогти у розслідуванні, може бути вирішальною у справі притягнення винних до відповідальності.

Закликаємо всіх, хто має будь-яку інформацію, звертатися до Алли Лосік через приватні повідомлення. Разом ми можемо захистити наших братів менших від жорстокого поводження.

У Рівному чоловік викликав патрульних, аби ті підвезли його до друга

переглядів: 95


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *