У Рівному обговорили пропозиції впровадження програмного рішення для “Безпечного міста”

Щасливе
20.04.2018  20:34

На запрошення Голови Правління Агенції сталого розвитку міста Сергія Гемберга, Рівне відвідали представники компанії Huawei Ukraine : керівник Enterprise Business Group Цзюньлян Чень та бізнес консультант Олександр Дяденко.

На спільній зустрічі з міським головою Рівного Володимиром Хомком, виконавчим директором Агенції сталого розвитку міста Оленою Хмельник та Всеукраїнскою компанією MVCOM (місцевий системний інтегратор) засновником Василем Романюком, обговорили пропозиції з майбутнього впровадження інтеграційного програмного рішення для Безпечного міста.

Сьогодні компанія Huawei вже впроваджує інтеграційні системні рішення Smart City у прогресивно-розвинутих країнах світу, таких як Німеччина, Китай, Австралія, Філліпіни та ін. Серед українських міст пілотний проект запускається в м.Київ та м.Львів.

Зокрема інтеграційні рішення Huawei «Безпечного міста» включають інтелектуальні IP-камери з високим розширенням та покриттям Wi-Fi, встановлені у всіх важливих місцях міста. Вони підключені до координаційного центру, в якому передбачені «розумні» засоби аналітики відеоматеріалів. Стратегія рівномірного розміщення точок відеоспостереження з мережевими камерами встановлюються таким чином, щоб покрити кожен квадратний метр міста.

Обмін думок та окреслення преспектив майбутньої співпраці, стануть основою впровадження позитивних змін для усіх мешканців міста.

, , , , , , , переглядів: 1 672


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *