У Рівному обговорять земельну реформу

07.11.2019

У Рівному обговорять земельну реформу

8 листопада о 14.00 у місті Рівне відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком у рамках програми “Діалоги про Україну”.

Команда Президента Володимира Зеленського розпочинає програму «Діалоги про Україну». Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати проводитимуть зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюватимуть з представниками місцевого самоврядування та громадськістю ключові питання розвитку держави. Мета таких зустрічей – безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого має бути напрацьована спільна позиція та спільні рішення з чутливих і важливих питань.

На події буде представлено плани Уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами. Серед головних пріоритетів є дерегуляція з питань землеустрою, реформа Держгеокадастру та всієї системи управління земельними ресурсами; значне передання повноважень щодо управління землею до ОТГ та місцевих рад; забезпечення фермерів достатнім фінансуванням на купівлю землі та інші потреби свого розвитку; антирейдерська реформа.

Захід відбудеться за адресою: м. Рівне, проспект Миру 7-а, Федерація профспілок Рівненської області, третій поверх, актова зала.

Питання, які будуть обговорені:

  • Складові земельної реформи та строки її проведення

  • Кроки Уряду для забезпечення малих та середніх фермерів доступу до фінансування

  • Забезпечення справедливого розподілу державної підтримки серед агровиробників

  • Боротьба з рейдерством як передумова ефективного розвитку земельних відносин

  • Передання ОТГ функції з управління землями

  • Захист прав власників паїв

  • Презентація «Гарячої» лінії Уряду та сайту по земельній реформі
, , , переглядів: 165


Загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На Щасливому