У Рівному очікують значне пожвавлення ринку нерухомості

Щасливе
18.07.2017  09:52

Іпотечне кредитування повертається. Саме ПриватБанк робить омріяне житло доступнішим, адже на відновлення  кредитування придбання нерухомості рівняни чекали вже давно. У рамках нової програми “Житло в кредит” клієнти можуть придбати помешкання як на первинному, так і на вторинному ринку.

ПриватБанк створює вигідні умови для тих, хто давно мріяв придбати житло. Програма кредитування передбачає найнижчі відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів на іпотеку. Клієнти можуть придбати нерухомість у кредит на вигідних умовах

  • початковий внесок – від 25%;

  • максимальний термін – 20 років;

  • ставка за кредитом – від 17,9% річних;

  • жодних прихованих комісій і платежів.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання.

Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.

Для клієнтів, які мають регулярні надходження, достатні для підтвердження фінансового стану через банк, довідка про доходи не потрібна.

“Наразі досягнено попередні домовленості про співпрацю з найбільшими місцевими забудовниками Рівного. Отримають можливість оформити кредит і жителі Варашу та Сарн, де з забудовниками теж підписуємо угоди. Приємно, що клієнти ПриватБанку отримали змогу придбати якісне житло за найвигіднішими умовами та найнижчими ставками на ринку”, – зауважив керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич.

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку на Рівненщині. Окрім того, можна подати заявку, заповнивши форму на privatbank.ua. Протягом 30 хвилин співробітник банку зв’яжеться з заявником, відповість на всі запитання та, за бажанням, оформить замовлення.

, , , , , , , , , , переглядів: 1 428


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *