У Рівному планують демонтувати 71 незаконний гараж(СПИСОК)

Гринюк Перевезення
27.02.2019

У Рівному планують демонтувати 71 незаконний гараж(СПИСОК)

На черговому засіданні Рівненського міськвиконкому розглянуть питання “Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд”.

В проекті рішення зазначено, що “відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Рівненської міської ради від 2 квітня 2013 року № 2873   «Про затвердження Порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Рівного», рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 11 червня 2013 року № 94 «Про затвердження Положення про роботу комісії з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд» та на виконання протокольного доручення комісії з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд від 14.02.2019 №1, виконавчий комітет Рівненської міської ради вирішив звільнити територію міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд шляхом демонтажу.

Так, в переліку споруд, які підлягають демонтажу – 70 гаражів та незаконний шиномонтаж.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК СПОРУД, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ДЕМОНТАЖУ

– Закон один для всіх! Усі незаконно встановлені гаражі у Рівному будуть демонтовані. Це лише питання часу, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Стоянки у місті Рівному напівпорожні, проте прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків спільного користування захаращені незаконно встановленими гаражами. Так не повинно бути.

 

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *