У Рівному платитимуть за найкращу статтю

Щасливе
04.12.2017  12:50

Вже вдруге  в Україні відбудеться Національна премія «MEDIA etc. 2.0». Це конкурс для професійних медійників, які спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Засновники премії – ГО «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо» – днями провели  зустріч з рівненськими студентами, які впевнено опановують журналістську професію в МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука.

Студентам розповіли про премію, а ще обговорили основні тенденції бізнесу в 2030 році. Голова оргкомітету національної премії “MEDIA ETC. 2.0” та голова  ГО “Інститут податкових реформ” Олена Хотенко розповідає, що минулорічне нагородження стимулювало журналістів до висвітлення економічних тем у ЗМІ:

– Саме завдяки тому, що ми започаткували традицію визначати і нагороджувати кращих, конкурс їх стимулював до того, щоб дійсно висвітлювати ці процеси, дивитись, яким чином суспільство реагує взагалі на економічні процеси, на реформи, адже на сьогоднішній день така непроста ситуація в економіці країни. Саме журналісти є тим мостиком, який показує та відображає настрій суспільства, необхідності суспільства, яким чином та або інша реформа впливає на людину.

На зустрічі зібралось чимало студентів. Зокрема, студентка-другокурсниця факультету журналістики Тетяна Папченко поділилась своїми враженнями:

– Дуже сподобалась зустріч. Олена Хотенко цікаво розповіла нам про можливість не лише застосувати знання на практиці, а й на цьому підзаробити.

До, слова окрім грошових нагород, кращі конкурсанти отримають можливість пройти стажування у столичних ЗМІ. Викладачі  раді таким можливостям своїх студентів, бо це дозволить студентам розвиватися.

Завідувач кафедри соціальних комунікацій Вікторія Золяк каже, що подібні конкурси та премії відкривають перед студентами багато перспектив:

– Це чудова можливість для студентів проявити себе, виявити креативних дітей. Знову ж таки це можливість проходження певної практики, отримання нових навичок, і відповідно, вони можуть певним чином, отримати фінансову винагороду.

До участі у цьогорічному конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у редакціях чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також студенти, незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні.  Конкурс розпочався 21 листопада і триватиме до 21 грудня 2017 р. Нагородження переможців відбудеться у Києві у лютому наступного року.

 

 

, , , , , , переглядів: 1 143


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *