У Рівному по-новому обрізали верби

Щасливе
Працівники КП Рівненський міський трест зеленого господарства здійснюють формувальну обрізку верб на вулиці Тараса Давидюка (кол. Набережній) у Рівному.
Дерева попускали свої пагони геть на пішохідні доріжки, і таким чином вони перешкоджають руху рівнян та гостей міста. Отож, щоб уникнути такої незручності фахівці Тресту і підрізали їх, надавши їм правильної форми.
, Переглядів: 285

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *