У Рівному поховають 29-річного Героя

Щасливе
26.04.2024  08:58

У Рівному попрощаються із молодим захисником Батьківщини, який віддав своє життя у боротьбі, Михайлом Григорчуком…

Михайло Григорчук народився 27 грудня 1994 року у Рівному. Закінчив Рівненський ліцей №22, а затим отримав фах електрика-монтажника у ВСП “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”. Працював за спеціальністю на одному з підприємств Рівного.“Син не мав жодного військового досвіду, не служив в армії, але, коли отримав повістку — не вагаючись пішов служити. Він просто розумів, що треба, тому 1 листопада 2022 року став до лав Збройних сил України”, – розповідає мама Героя Інна. Добрий, щедрий Михайло легко знаходив спільну мову з людьми. Про події, свідком і учасником яких був під час служби, мамі старався не розповідати, лише зрідка зізнавався, наскільки це важко.

“Він знав, що я дуже переживаю, тому мало розповідав. Більше — друзям або старшому брату. Я знаю, що йому було не легко, адже були біля Бахмуту, там втратили багатьох хлопців… Після того їх трошки відвели, а Михайло змінив підрозділ, перейшов у штурмову бригаду… Він дуже хотів додому, але розумів, що війна на довго, що він там надовго… Я дуже хвилювалась, а він повторював: “Мам, навіть не думай про погане, я обов’язково повернусь”, – продовжує мама.

На жаль, 29-річний солдат Михайло Григорчук загинув 17 квітня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Луганському напрямку… Прощання із Героєм відбудеться 26 квітня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”… 

, , , , , переглядів: 47


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *