У Рівному попрощались із Героєм Олесем Самчуком

Щасливе
19.03.2024  16:12

Сьогодні Рівне попрощалось із ще одним вірним сином України. В останню дорогу провели 21-річного воїна-сироту Олеся Самчука. Коли хлопчику було 6 років, родина переїхала до Здолбунова. Олесь навчався у 6 та 7 місцевих школах, а після смерті мами — рівненської поетеси Вікторії Самчук — у 14 років повернувся до Рівного, де закінчив 9 школу.

Згодом здобув освіту в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Кіно- та телеоператорство». Коли ж закінчив навчання у 2023 році добровольцем вирішив долучитися до Національної гвардії України. Він був круглою сиротою і міг відмовитись від служби, однак його щире серце вирішило по-іншому.

“Старший солдат Олесь Самчук загинув 11 березня 2024 року на Донеччині під час виконання бойового завдання.” – новина, котра переполохала серця багатьох рівнян:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 80-та окрема десантно-штурмова бригада потребує підтримки для забезпечення бійців та евакуації поранених

“Світла пам’ять тобі, дитино…Честь Герою! За тиждень хлопець мав одружитись..Відтепер світлим янголом дивитиметься з небес на своє рідне місто.. Боже, де ти ?” – пише на своїй сторінці у Фейсбук депутатка Рівненської міської ради Галина Кульчинська.

“Досі чую голос Олеся в цьому інтерв‘ю. Світло його душі тепер оселилося на небі. Наші ж душі в скорботі…Тобі навіки 22… Сльози закривають світ…Твій позивний «Каркаде» – як назва першої поетичної збірки твоєї мами, сенс якої мало хто розумів. Ти багато говорив про маму і своє дитинство з нею, доки її не стало. Тепер ви зустрілися…” – коментує рівненська письменниця Олена Медведєва.

“Олесь любив життя, любив творчість, любив вчитися.На фото світлини Олеся з альбому після закінчення Школи фотографії.Вічна і світла пам’ять Герою!” – рівненський фотомитець Олександр Харват.

” Він виріс гарним і струнким. Справжнім чоловіком із серцем патріота. Закоханим у життя, люблячим, щирим романтиком. Саме тому добровільно пішов до війська.

І ось за тиждень збирався повернутися додому й одружитися.
Але 11 березня 2024 року Олесь Самчук загинув.
У бою.
Людиною.
До слова, поховали Героя на кладовищі “Тинне”.

 

переглядів: 187


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *