У Рівному працює онкологиня з Харкова

Щасливе
19.06.2024  11:00
Заклади охорони здоров‘я Рівненської громади багаті на якісні та кваліфіковані кадри. Після початку повномасштабного вторгнення чимало лікарів та медичних працівників зі сходу України поповнили штати рівненських лікарень. Серед них і лікарка-онкологиня Катерина Володимирівна Яковлєва.
Пані Катерина переїхала до Рівного з Харкова у зв‘язку із воєнними діями влітку 2022 року. З того часу фахівчиня працює у колективі КНП «Центральна міська лікарня» РМР.
Навчалась Катерина Яковлєва у Харківському національному медичному університеті. Після закінчення пішла у Харківську медичну академію післядипломної освіти, де здобула спеціалізацію за клінічною онкологією. Онкологію, як майбутній фах, обрала через розвиток даної спеціалізації. Адже в цій сфері чи не щороку презентують нові відкриття, методи лікування та препарати для покращення стану здоров‘я пацієнтів.
Катерина Яковлєва каже, що коли приїхала до Рівного, то була приємно вражена двома найбільшими медзакладами –Центральною міською лікарнею та обласною клінічною лікарнею ім. Ю. Семенюка.
«Я бачу розвиток обох цих медзакладів. Це і забезпечення, і кадри. Я, напевне, не очікувала такого масштабу і переліку послуг, які можуть надаватися у закладах охорони здоров‘я відносно невеликого міста. Адже часто за кваліфікованою допомогою їдуть у Київ, довоєнний Харків… Однак, у Рівному розвивають напрямок і трансплантації, і реабілітації. І кардіологічний напрямок тут дуже сильний», – каже лікарка.
Пані Катерина радить пацієнтам, в першу чергу, вчасно звертатися до медиків та проходити профілактичні огляди.
«Я хотіла б, щоб пацієнти розуміли, що онкологія – це не завжди страшно та невиліковно! Чим раніше пацієнти звернуться до нас, тим більше шансів їм допомогти. Не потрібно чекати до останнього і сподіватися, що хвороба сама пройде. Краще прийти до фахівців – ми зможемо Вам допомогти!»
, , , , переглядів: 143


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *