У Рівному працюють над створенням нового обличчя міста

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
25.10.2017  20:00

У Рівному працюють над створенням нового обличчя міста

У Рівному провели робочу зустріч з архітекторами, які розпочали розробку детальних планів території міста Рівного. Цікавий і конструктивний відбувся діалог щодо перспективи просторового розвитку міста.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=873885752768275&set=pcb.873885869434930&type=3&theater

Відповідно до частини першої статті 19 Закону “Про регулювання містобудівної діяльності” детальний план у межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток частини території.
Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Опубліковано Віталієм Германом 25 жовтня 2017 р.

Заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН зауважує, що у місті надзвичайно важливо створити комфортні умови для життя і змінювати обличчя Рівного на справді європейське:

  • Ми рідко проводимо вільний час у просторі міста. В основному, “вийти в місто” означає, що ми все одно прямуємо до певного закладу: улюблена кав’ярня, де ми спілкуємося з друзями, кінотеатр чи дискотека. Сьогодні міський простір не виконує сповна свою роль в якості громадського. Він швидше є транзитом між домом, роботою та магазином. Причиною відсутності громадських просторів у сучасних містах можна вважати пострадянську алергію на все колективне та комунальне. Тому міський простір, до якого ставляться як і до усього колективного – з відразою та недовірою, з часом здеградував. Новий громадський простір – це частина міста, яка не є ні домом, ні роботою, ні торгівельним закладом, ні комунікацією між цими елементами.
, , , , переглядів: 1 546


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *