У Рівному презентують книгу “Неспроможна держава: Інструкція з розшматування Росії”

квиток на автобус
Щасливе
09.05.2023  09:02
З книжковим туром Рівне відвідає письменник Януш Буґайський. Його найновіша книга — “Неспроможна держава: Інструкція з розшматування Росії” — буде презентована рівнянам вже цього тижня!
Януш Буґайський є старшим науковим співробітником Фундації Джеймстаун (Jamestown Foundation), що у Вашинґтоні, округ Колумбія. Він є експертом із Росії, Центральної та Східної Європи і трансатлантичних відносин, а також автором понад 20 книг; читав лекції в провідних університетах і наукових інститутах, написав незліченну кількість статей для американських і європейських медіа. За його експертною думкою звертаються парламенти всього світу. Англомовна версія “Неспроможної держави: Інструкції з розшматування Росії” (“Failed State: A Guide to Russia’s Rupture”) видана Фундацією Джеймстаун.
Буґайський, як і багато інших поважних політичних коментаторів, переконаний: подібно, як Перша світова війна сприяла краху царської імперії, а невдала війна в Афганістані 1979–1989 років призвела до розпаду совєцької імперії, нинішня, неспровокована й злочинна, війна Росії проти України може виявитися ключовою рушійною силою для розпаду фіктивної Російської Федерації, що насправді є нічим іншим, як черговою ітерацією Московитської імперії та потьомкінською “великою державою”.
Януш Буґайський відвідає Рівне 11 травня.
О 17:00 він презентує свою книгу у виставковій залі МБК.
До зустрічі! Запрошуємо усіх охочих!
переглядів: 333


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *