У Рівному продовжують ремонтувати дощову каналізацію на вулиці Біла

Щасливе
31.05.2024  08:00

Міське шляхово-експлуатаційне управління (ШЕУ) активно продовжує ремонт дощової каналізації на вулиці Біла. До кінця тижня заплановано завершити облаштування водовідведення на одній із ділянок, що дозволить перейти до наступних етапів робіт на інших частинах вулиці.

Поточний стан робіт

На даний момент фахівці ШЕУ активно займаються встановленням нових каналізаційних труб та водовідвідних систем. Це дозволить ефективно забирати дощову воду з певних ділянок, що сприятиме уникненню підтоплень в майбутньому. Після завершення цього етапу буде проведено підготовчі роботи для асфальтування всієї вулиці та виконання поточного ремонту.

Плани на майбутнє

Після облаштування водовідведення на першій ділянці, роботи продовжаться на інших ділянках вулиці Біла. Завдяки систематичному підходу та професіоналізму працівників ШЕУ, вже незабаром вулиця буде готова до фінальних етапів ремонту, що включає асфальтування та покращення дорожнього покриття.

Що варто знати, якщо плануєте позбутися старого автомобіля

Поточний ремонт дощової каналізації на вулиці Біла є надзвичайно важливим для нашого міста. Адже, завдяки таким заходам, вдається запобігти значним підтопленням вулиць під час сильних дощів, що зменшує ризик пошкодження дорожнього покриття та створює комфортні умови для мешканців та автомобілістів.

переглядів: 40


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *