У Рівному пропонують простерилізувати котів на майже сто тисяч гривень

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
24.10.2017  11:00

У Рівному триває голосування за проекти, які будуть реалізовані за кошти громадського бюджету і ми продовжуємо знайомити вас з найцікавішими з них.

Так, один з проектів полягає у тому, щоб зменшити чисельність безпритульних котів у м.Рівному шляхом стерилізації, що задовольнить як захисників тварин, так і їх супротивників. Стерилізацією безпритульних котів займаються виключно волонтери та опікуни тварин. Але для вирішення проблеми цього недостатньо.

Вартість проекту – 99 тисяч гривень.

Реалізація проекту повинна здійснюватися гуманними методами за умови виключення жорстокого поводження з тваринами відповідно до діючого законодавства України.
До пунтка стерилізації безпритульну кішку доставляє опікун або волонтер. Ветеринарні процедури з тваринами, які можуть заподіяти їм біль, повинні проводитися в умовах знеболювання, за винятком тих процедур, що відповідно до ветеринарних правил виконуються без анестезії. Післяопераційна перетримка триває 7 днів та здійснюється в пункті стерилізації або опікуном.
Під час стерилізації тварини підлягають візуальній ідентифікації. Після стерилізації та перетримки можуть бути прилаштовані в нову домівку, передані опікуну або повернуті волонтером до попереднього місця помешкання.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

, , , , , переглядів: 1 576Один коментар
  1. 100 тисяч гривень коту під хвіст

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *