У Рівному проведуть вечір пам’яті Максима «Далі» Кривцова

Щасливе
08.04.2024  15:00

10 квітня о 13:00 у Світлиці відбудеться вечір-портрет пам’яті визначного письменника-воїна Максима «Далі» Кривцова під назвою “Фіалками розквітну навесні”. Це особливий захід, присвячений пам’яті талановитого поета, який завжди залишатиметься в серцях та душах кожного, хто знав його.

У рамках заходу відбудеться презентація поетичної збірки «Вірші з бійниці», перегляд екранізації віршів, а також ви зможете насолодитися авторською поезією у виконанні рівненської молоді.

Батько полеглого героя відкрив матч “Вереса”

Максим Кривцов – це не лише відомий поет, але й справжній герой. Він віддавався своїй творчості та залишив незабутні сліди у серцях багатьох. Його поезія несе у собі силу, емоції та відданість країні.

7 січня Україна втратила цього талановитого поета та фотохудожника, мужнього воїна. Він загинув на фронті, поповнивши сучасне покоління Розстріляного Відродження XXI століття. Максиму було лише 33 роки, але він залишив поза собою неймовірне джерело натхнення та мудрості.

У Києві відкриють виставку фоторобіт полеглого рівнянина-поета

Максим Кривцов був поетом, який здатен був доторкнутися до серця кожного своїм словом. Його вірші про смерть пронизливо звучать, але в них також міститься багато світла, лірики та гумору. Вони створені з епіцентру подій, з нуля, і саме тому вони так болючі й такі живі.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нашого заходу, щоб вшанувати пам’ять великого поета та воїна Максима Кривцова.

Не пропустіть цей неповторний вечір, де звучатимуть слова, що залишаться з нами назавжди.

Місце проведення: Світлиця, м. Рівне, вул. Олександра Борисенка, 6

, , , переглядів: 111


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *