У п’ятницю, 4 квітня, у Рівному відбудеться захід «Рівне – місто рівних можливостей», присвячений Дню поширення інформації про аутизм. Його організовують громадські організації «Об’єднання інвалідів ПОГЛЯД» та «Центр Інтеграції» з метою підтримки підлітків з інвалідністю та їх соціальної інтеграції.
Захід пройде у Центрі Життєстійкості на вулиці Словацького, 3а, початок о 15:00. У програмі передбачений перегляд фільму про інтеграцію підлітків з інвалідністю, а також спільне випікання хліба.
Проєкт фінансується Фундацією імені князів-благодійників Острозьких у межах конкурсу мікрогрантів «Ділимося Хлібом» за підтримки Global Fund for Community Foundations. Він є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» під патронатом першої леді Олени Зеленської.
Організатори заходу наголошують, що такі ініціативи сприяють створенню інклюзивного суспільства та допомагають людям з аутизмом знайти своє місце у соціумі.