У Рівному проведуть зустріч з потерпілими від домашнього насильства

Щасливе
В обласному центрі проведуть зустріч з постраждалими від домашнього насильства. Цю душевну зустріч проведуть керівниці ГО “Ангели життя” Ліана Диновська, Ірина Пашкевич.
Зустріч запланована 23 січня  о 11.00 год. в Adaline European Restaurant. Це зустріч представниць ГО “Ангели Життя” з потерпілими від домашнього насильства на тему: «Відпусти те, що болить». Можна приходити з дітками, всіх радо зустрінемо. Матимемо час для знайомств і спілкування.
, , , Переглядів: 1 006

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *