В обласному центрі проведуть зустріч з постраждалими від домашнього насильства. Цю душевну зустріч проведуть керівниці ГО “Ангели життя” Ліана Диновська, Ірина Пашкевич.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/ANG-608x720.jpg)
Зустріч запланована 23 січня о 11.00 год. в Adaline European Restaurant. Це зустріч представниць ГО “Ангели Життя” з потерпілими від домашнього насильства на тему: «Відпусти те, що болить». Можна приходити з дітками, всіх радо зустрінемо. Матимемо час для знайомств і спілкування.