У Рівному провели спортивні заходи для дітей

квиток на автобус
Щасливе
02.06.2022  18:00
Першого червня, за ініціативи начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віталія Андрощука, у парку імені Тараса Шевченка для дітей влаштували конкурс малюнку на асфальті «Барви дитинства».
– Кожен, хто долучився до заходу, зміг відобразити моменти щасливого дитинства так, як він їх бачить і відчуває, – розповів Віталій Андрощук, – учасники конкурсу отримали подарунки. Також дітки радо долучалися до майстер-класів з папероопластики, які проводили викладачі наших підліткових клубів. Тож, попри війну в Україні, ми докладаємо усіх зусиль, щоби наші діти росли щасливими, здоровими, сильними.
Святкові заходи відбувалися у різних локаціях міста. Так, на скеледромі «КОЗАК» у парку «Хімік» пройшов чемпіонат міста Рівного з скелелазіння серед юнаків та дівчат з нагоди Дня захисту дітей. Юні спортсмени долали спеціальний маршрут, за часом проходження якого визначили переможців та призерів. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту висловлює подяку партнерам заходу, а саме: мережі мотузкових парків «Тарзан», БО «Серце дітям України», фірмі «CITYRUN», ВП ГО ФАіС України в Рівненській області.
Найбільше турботи й піклування нині потребують діти, які постраждали від війни, змушені були покинути свої домівки, або ж залишилися без батьків. Подружжя Олександра та Наталії Мокляків викликає захоплення та повагу. Адже тут, у “Вулику”, завжди чуються дитячі голоси, сміх та, головне, панує щирість і доброта.
Подружжя опікується 11 дітками позбавленими батьківського піклування. А зараз “Вулик” вмістив 39 діток! Решта діток приїхали у Рівне та оселилися в цій родині тимчасово. Їх батьки нині у зоні активних бойових дій та окупації, тож задля безпеки дітей відправили їх у спокійне місце, аби не затьмарювати радощі дитинства страхітливими картинами війни.
, , , , , переглядів: 475


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *