У Рівному реалізують ще один енергоефективний проект

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
26.05.2018  10:00

У Рівному реалізують ще один енергоефективний проект

25 травня 2018 року до міста Рівного з робочим візитом для обговорення питань впровадження енергозберігаючих технологій у комунальні заклади освіти завітала делегація представників шведської компанії НЕФКО, Sweco, компанії ГАРДЕ.


– Актуальність впровадження енергозбереження займає одне з перших місць у переліку питань, які потрібно вирішувати вже сьогодні.
Енергоефективність є одним з головних стратегічних напрямків розвитку комунальної галузі міста Рівного, необхідним інструментом досягнення комфортних умов в будівлях закладів освіти, охорони здоров’я та громадських закладах з метою втілення стандартів життя сучасної європейської спільноти, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.


В рамках зустрічі, відбулось обговорення фінансування та впровадження ще одного енергоефективного проекту у освітній простір міста. Проект передбачає реалізацію таких заходів, як заміну вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові, утеплення стін та оздоблення фасаду.


Нагадаємо, що місто Рівне вже успішно реалізовує проект спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО, в рамках програми «Енергозбереження», стосовно впровадження енергоефективних заходів у ЗОШ № 18 та 27.

, , , , переглядів: 1 108Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *