Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян дав доручення працівникам Тресту зеленого господарства провести ремонтні роботи на Бульварі Незалежності. В деяких місцях на бульварі просіли залізобетонні плити, що створює небезпеку для пішоходів.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240307_110531_506-720x540.jpg)
Працівниками підприємства проводяться ремонтні роботи без заміни плит на аварійних ділянках. Тим самим, це поточний ремонт без додаткового виділення коштів на заміну плит.
Комфорт та безпека мешканців – важливе завдання, тож комунальні служби міста продовжують працювати на благо громади.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240307_110523_533-720x540.jpg)