У Рівному розпочав роботу додатковий пункт ПЛР-тестування

квиток на автобус
Щасливе
25.01.2022  09:38
5 січня бригади медиків від Центрів ПМСД «Центральний» та «Північний» Рівного забезпечуватимуть забір зразків для проведення ПЛР-діагностики для своїх декларантів у тимчасово створеному пункті забору.
Тимчасовий пункт забору біологічного матеріалу діятиме з 8:15 до 10:30 з понеділка по п‘ятницю на базі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука (РОКЛДЦ).
Функціонуватиме він до моменту зниження рівня кількості скерувань на тестування COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реації.
-Пацієнтам ЦПМСД «Центральний» та ЦПМСД «Північний» міста Рівного, які звертатимуться до свого сімейного лікаря для проведення діагностики на COVID-19, варто бути досить уважними. Сімейні лікарі цих ЦПМСД при виписуванні направлення на ПЛР-тестування зазначатимуть пацієнту в який пункт забору аналізу їм звертатись та у який час аби уникнути черг та зайвих контактів, – зазначають в Управлінні охорони здоров’я.
Пункти забору зразків для ПЛР-тестування за направленням сімейного лікаря діють:
🔹для пацієнтів КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР – в приміщенні ЦПМСД «Центральний» по вул.Драгоманова, 7 та в приміщенні РОКЛДЦ (в актовій залі на І-му поверсі) по вул. 16 липня, 36, м.Рівне
🔹для пацієнтів КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР – в приміщенні ЦПМСД «Ювілейний» по вул. Макарова, 3
🔹для пацієнтів КНП «ЦПМСД Північний» РМР – в приміщенні ЦПМСД «Північний» по вул. Фабрична, 10 та в приміщенні РОКЛДЦ (в актовій залі на І-му поверсі) по вул. 16 липня, 36, м. Рівне
🔹для пацієнтів відділення ЗПСМ КНП «Міська лікарня #2» РМР – в приміщенні Міської лікарні #2 м.Рівне по вул. О.Олеся, 13
🔹для пацієнтів відділення ЗПСМ КНП «Міська дитяча лікарня» РМР – в приміщенні Міської дитячої лікарні по вул. Чорновола, 72, м.Рівне.
, , , , переглядів: 602


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *