Про це стало відомо під час засідання комісії з ТЕБ та НС.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/i131867.jpg)
ілюстративне фото з rivne1.tv
Як зазначає Секретар Рівненської міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Віктор Шакирзян, доручив профільним управлінням вжити заходи проти паркування автомобілів під забороненими знаками, аби забезпечити вільний доступ екстрених служб до ринків у випадках надзвичайних ситуацій.
Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської міської ради у мережі Фейсбук.