У Рівному ще раз покажуть «Найкращу драму року»

Щасливе
23.05.2024  15:00

Міжнародне журі фестивалю-премії “ГРА” присудило виставі “Зерносховище”, що виставлялася у Рівненському обласному академічному муздрамтеатрі, титул кращої драматичної вистави року серед 150 номінантів.

Це визнання стало надзвичайним досягненням для театру, оскільки такої високої нагороди він ще не мав. “Зерносховище” не лише отримало головну нагороду, але також було відзначено у трьох індивідуальних номінаціях:

– Максим Голенко отримав нагороду за кращу режисерську роботу;
– Станіслав Лозовський та тріо “Веремія” визнані за краще музичне рішення вистави;
– Марк Дробот визнаний кращим виконавцем чоловічої ролі.

Володимир Петрів, художній керівник театру і народний артист України, підкреслив, що це визнання не лише для театру, а для всієї області, оскільки “Зерносховище” стало частиною важливого культурного діалогу про минуле України.

“Зерносховище” — це постановка за п’єсою Наталі Ворожбит, яка розповідає про трагедію українського народу під час Голодомору 1932-1933 років. Вистава привертає увагу до історичних подій через долі окремих персонажів, які кохають, зраджують і просто мріють бути щасливими. Це спонукає переосмислити не лише минуле, але й сучасність.

23 травня Україна відзначає День Героїв

Відтак “Зерносховище” виставлятимуть у Рівненському обласному академічному муздрамтеатрі ще двічі у цьому сезоні: 2 червня та 6 липня. Це остання можливість побачити цю виставу у цьому театральному році, тож не пропустіть цю нагоду пережити незабутній театральний досвід.

переглядів: 76


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *