Рівнянка Оля Лірник оголосила про старт благодійної ініціативи на підтримку захисника Юрія Поліщука. Триває збір коштів на автомобіль для його підрозділу.
Щоб залучити якомога більше охочих допомогти, команда волонтерів організувала розіграш, де кожен учасник має шанс виграти подарунок вартістю близько 4000 гривень.
Для участі у благодійній лотереї достатньо задонатити від 100 гривень на банку за посиланням https://send.monobank.ua/jar/5CqfGEyrq7 або переказати кошти на картку 4441 1111 2455 6501, після чого надіслати скріншот платежу організаторам у приватні повідомлення.
У списку подарунків — професійний макіяж і зачіска від Каті Мовчан та Оксани Зінкевич, а також фотосесія від Олі Герасимчук. Завдяки підтримці небайдужих, участь у розіграші стає не лише можливістю отримати приємний бонус, а й способом наблизити перемогу.
«Більше підтримки для ЗСУ — більше шансів на перемогу!» — наголошує організаторка.