У Рівному стартували мовні курси для переселенців

Щасливе
13.04.2022  09:59

У Рівному стартували мовні курси для переселенців

«Філіжанка мови по-рівненськи» – таку назву мала перша зустріч із низки занять з вивчення української мови для тих, кому Рівне стало новою домівкою.

Ідея мовних курсів для внутрішньо переміщених осіб виникла у представників Рівненського міського об’єднання товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка, а підтримав цю ініціативу міський голова Рівного Олександр Третяк

На першу зустріч зібралося понад 30 охочих із міст, особливо постраждалих від війни. Маріуполь, Харків, Мелітополь, Миколаїв, Попасна – від цих географічних назв на мапі України щемить серце та навертаються сльози.

 

Та головне, що, незважаючи на сум і біль, ці люди зберегли любов до життя й до України.

 

– Тепло, світло, щемно – саме так було на сьогоднішній зустрічі, – розповіла заступниця начальника Управління освіти м.Рівне та очільниця міської «Просвіти» Катерина Сичик – ми намагаємося зробити усе, щоби людям, які приїхали до Рівного з найбільш постраждалих точок нашої держави, було максимально комфортно. Тож наші просвітяни, учителі української мови Оксана Парфенюк, Софія Левицька, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти Мирослава Жовтан навчають усіх охочих комунікувати українською.

 

За словами Катерини Сичик, усім учасникам також провели екскурсію музеєм Просвіти та подарували книги – вибрані твори Тараса Шевченка та Лесі Українки.

Нагадуємо, що заняття відбуватимуться у вівторок, з 13.30 до 14.30, та у четвер, з 10.30 до 11.30. Додаткова інформація за телефоном: 0971660936, Мирослава Жовтан.

 

За інформацією Рівненської міської ради

, , , , , переглядів: 430
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *