У Рівному стартував конкурс для ОСББ “Наш будинок найкращий”

Провидиця
Щасливе
10.05.2019  09:30

Домова служба оголошує Конкурс для ОСББ Рівного «Наш будинок найкращий!».

❓Ви пишаєтеся будинком, в якому проживаєте? Ваш двір прибраний не тільки до свят, а і кожного дня? А мешканці готові прийти на допомогу одне одному?! Тоді досить приховувати це – наш конкурс чекає саме на таких учасників!

Домова служба разом з редакцією «ОГО» розпочинає конкурс, якого ще не було у нашому місті – «Наш будинок найкращий!».

☑️ Розкажіть буквально кілька речень про ваше помешкання та його мешканців, додайте кілька фото і ви вже серед учасників!

ПРИЙОМ ФОТО ТА ТЕКСТІВОК ДО КІНЦЯ ТРАВНЯ 2019 РОКУ! Фото надсилайте на електронну адресу dolj.ogo@gmail.com в темі листа зазначте: Наш будинок найкращий!

Далі всі фото будуть завантажені на сторінки ДС у соціальних мережах і ті будинки й мешканці, які «назбирають» найбільшу кількість лайків під світлинами стануть переможцями.

?ПРИЗИ ОТРИМАЮТЬ ПЕРЕМОЖЦІ У ТАКИХ КАТЕГОРІЯХ:
– Вподобання фейсбуку – світлини будинку, які найбільше наберуть лайків на нашій сторінці у фейсбук
– Улюбленці інстаграму – світлини будинку, які найбільше наберуть лайків на нашій сторінці у інстаграм
– Вибір Домової служби – спеціальна відзнака від експертного журі конкурсу до якого входять представники ВД «ОГО» та Домової служби

?Всі учасники конкурсу ГАРАНТОВАНО отримають публікації про свої будинки та їх мешканців на порталі OGO.ua, а переможці, окрім цього, отримають корисні та приємні подарунки для свого будинку, які допоможуть оселі стати ще кращою та затишною!

, , , , переглядів: 1 268Кількість коментарів: 3
  1. Не справедливий конкурс. Потрібно розділити будинки хоча б по віку: важко конкурувати з новобудовами будинкам 70-80х років….

  2. Куди відправляти?

  3. Куда писать и отправлять фото?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *