У Рівному стартує школа лікарняної клоунади: набір відкрито

Щасливе

У Рівному оголосили набір до Школи лікарняної клоунади, яка відбудеться 20–22 березня 2026 року. До навчання запрошують усіх охочих, хто хоче долучитися до команди лікарняних клоунів і підтримувати пацієнтів у медичних закладах.

Лікарняні клоуни «Червоні Носи» вже кілька років працюють у медичних установах міста. Навіть під час повномасштабної війни волонтери продовжують емоційно підтримувати дітей, військових, їхніх рідних та медичний персонал. Окрему увагу приділяють захисникам, які проходять лікування та реабілітацію — такі зустрічі допомагають поліпшити емоційний стан і додають сил для відновлення.

Організатори наголошують: команда прагне розширюватися і запрошує людей різних професій та життєвого досвіду. Головне — бажання допомагати іншим і дарувати позитивні емоції.

У програмі навчання передбачені:

  • знайомство з історією та принципами лікарняної клоунади;
  • акторська майстерність та імпровізація;
  • робота в парі у форматі «білий» і «рудий» клоун;
  • практичні заняття з розвитку творчості;
  • зустрічі з лікарями, психологами та громадськими активістами.

Долучитися до навчання можуть люди віком від 20 років. Водночас організатори зазначають, що вікові обмеження умовні — участь можна обговорити індивідуально.

Заповнити реєстраційну анкету можна за ПОСИЛАННЯМ.

Організатори переконані: іноді звичайна посмішка може стати важливою підтримкою для тих, хто бореться з хворобою або відновлюється після поранення. І саме нові учасники можуть допомогти зробити цю підтримку ще сильнішою.

, , , Переглядів: 73

Головні новини


Реклама