У Рівному створять новий Меморіал Слави

квиток на автобус
Щасливе
26.10.2023  14:03

У Рівному, на площі біля Дубенського кладовища в знак вшанування пам’яті воїнів, які боролися за свободу, незалежність і територіальну цілісність України в протистоянні російській агресії створять новий Меморіал. Там розмістять портрети рівненських Захисників, які полягли у російсько-українській війні.

Поруч з кожним портретом буде QR-код, який дасть змогу усім відвідувачам меморіалу, дізнатися більше про життя та подвиг загиблого захисника.

фото з t.me/victorshakirzyan

Про це йдеться на офіційному Telegram-каналі секретаря Рівненської міської ради, виконуючого обов‘язки міського голови Рівненської територіальної громади Віктора Шакирзяна.

фото з t.me/victorshakirzyan

фото з t.me/victorshakirzyan

На жаль, з 2014 року в Україні продовжується війна. Щодня ми згадуємо та вшановуємо пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Тому, у Рівному виникла необхідність створити меморіал, який дасть можливість вічно пам’ятати про подвиг наших Героїв, а також нагадуватиме нам про ціну нашої свободи. Такий меморіал також слугуватиме символом підтримки воїнів, які нині продовжують боронити наші землі, наше майбутнє та захищати українців від російської орди” – зазначається у повідомленні.

, , переглядів: 148


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *