У Рівному створили симуляційний центр для підготовки студентів-медиків

Щасливе
21.01.2022  10:00

У Рівному створили симуляційний центр для підготовки студентів-медиків

У Рівненській медичній академії запрацював симуляційний центр клінічних навичок. Центр створено за сприяння Україно-швейцарського проєкту  «Розвиток медичної освіти», який реалізовується Швейцарським інститутом тропічної медицини і громадського здоров’я.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

«Сучасну медичну освіту сьогодні неможливо уявити без технологій симуляції. Студенти в умовах, максимально наближених до клінічних реалій, мають змогу набувати необхідних компетенцій. Завдяки співпраці з україно-швейцарським проєктом вдалося кардинально оновити навчальне обладнання і методологічне забезпечення», – зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.
В закладі, зокрема, наявні 2 симуляційні кімнати, 7 кабінетів для практичного навчання. У приміщенні є обладнання для лікарської, акушерської та гінекологічної допомоги (включаючи манекен для пологів), а також для розширеної реанімації та проведення різних медичних маніпуляцій (інтубація, ін’єкції, катетеризація, догляд за лежачим пацієнтом тощо).
Зазначимо, що нововідкритий Центр дозволятиме студентам та інтернам академії відпрацьовувати навички на спеціальних манекенах в умовах, максимально наближених до роботи з реальними пацієнтами. Також тут лікарі та медсестри зможуть удосконалювати свої вміння.
Перший такий центр у травні відкрили у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського.
, , , , переглядів: 396
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *