У Рівному створюють патріотичні футболки

Щасливе
08.07.2024  19:53

У сучасному українському суспільстві важливість підтримки національних героїв не підлягає сумніву. Один із способів виразити цю підтримку – носити патріотичні футболки з зображеннями відомих українських діячів. Таку ініціативу активно просуває відомий рівненський художник та громадський діяч Юрій Журавель.

Рівнянин Павло Алексєвич, який зараз захищає Україну на фронті, на своїй сторінці у Facebook поділився своєю історією про футболку із зображенням Валерія Залужного, також відомого як “Залізний Генерал”.

Павло зізнається, що хоч і не має особистого селфі з генералом, проте його футболка привертає увагу навіть цивільних, які часто запитують, де її можна придбати.

“Немаю селфі із Залізним Генералом, але маю таку футболку, що навіть цивільні підходять та питають, де я її придбав.  Тому і ви маєте знати, що Юрій Григорович Журавель має сайт, де можна придбати неймовірні речі із серії “ЗНАЙ НАШИХ”, а також футболки авторства Юрія Журавля,” – пише Павло Алексєвич.

Юрій Журавель вже давно відомий своїми патріотичними творами мистецтва, які надихають українців та піднімають бойовий дух нації. Ці речі можна замовити на офіційному сайті Юрія Журавля.

Україна та Польща підписали історичну безпекову угоду

переглядів: 48


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *