У Рівному відбудеться свято вулиці Поштової

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
09.07.2017  08:36

У Рівному відбудеться свято вулиці Поштової

16 липня вже вчетверте відбудеться свято вулиці Поштової у Рівному. Святкування традиційно відбувається у ретро-стилі і тим самим повертає мешканців та гостей міста у історичне минуле цієї вулички Рівного.

Вулиця Поштова – одна із найстаріших у Рівному. Її назва пов’язана із приміщенням старої пошти, яка тут знаходилась.

Стару назву вулиці було повернуто в роки становлення незалежної України. Тут була перша сцена Рівненського театру, який пізніше став клубом «Будівельник», а нині приміщення належить обласному центру «Інваспорт». Один із кращих ресторанів Рівного «Ровенчанка» теж знаходився на цій затишній вулиці.

Вперше свято вулиці з ініціативи її мешканців відбулось 12 липня 2014 року і, згодом, стало традиційним.

  • Панянки в капелюшках, виставки старожитностей, милозвучні і майже забуті пісні з минулого, вуличні музиканти, акордеон і гітара, танці під каштаном, українські, польські і єврейські мелодії полікультурного Рівного, запашна кава, німе кіно, фото на пам’ять – все це чекає вас на вулиці Поштовій у неділю,16 липня. Але ви можете й самі стати учасником міського ретрофесту: для цього одягніть на свято фрак або смокінг, чарівний капелюшок, сукню, які передають моду далеких 1930-х, – каже Галина Данильчук, завідувачка відділу виставок Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Готуюсь до свята вулиці Поштової у Рівному. 16 липня вже вчетверте відбудеться такий цікавезний захід. Приходьте, шукайт…

Опубліковано Олегом Яринічем 8 липня 2017 р.

На свято вулиця Поштова запрошує всіх, тому збирайте усю родину і гайда на вулицю Поштову святкувати!

 

 

, , , переглядів: 1 450Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *