У Рівному триває прийом заяв на підтримку книговидання місцевих авторів

Щасливе
26.06.2024  15:00

Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради оголосило про прийом заяв, документів та творів місцевих авторів для публікації книг у місцевих видавництвах та поліграфічних підприємствах за рахунок міського бюджету. Ця ініціатива здійснюється в рамках Програми розвитку культури і туризму в Рівненській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки. Кінцевий термін подання документів – 14 липня 2024 року.

Для участі у програмі підтримки книговидання місцеві автори мають подати наступні документи до Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, яке розташоване за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 15, тел. 62-07-86:

1. Заява встановленого зразка від автора або упорядника книги. Бланк заяви доступний за посиланням: https://bit.ly/3yWKbnP
2. Згода на обробку персональних даних. Бланк згоди доступний за посиланням: https://bit.ly/4elerJm](https://bit.ly/4elerJm
3. Копія паспортних даних (1, 2, 11 сторінки).
4. Ідентифікаційний код (копія).
5. Один примірник твору або віддрукований оригінал-макет видання, яке пропонується на розгляд координаційної ради.
6. Рецензія або розширена анотація на твір з повними даними про автора (авторський колектив, упорядника, перекладача, художника), листи-підтримки або інші документи, що свідчать про значущість та актуальність видання (не менше двох).
7. Кошторис видавничої організації або поліграфічного підприємства міста.
8. Авторський договір, укладений з суб’єктом видавничої справи.

Програма спрямована на підтримку місцевих авторів та стимулювання розвитку книговидання у Рівненській громаді. Вона дає можливість авторам безкоштовно видати свої твори за рахунок міського бюджету, тим самим сприяючи збереженню та популяризації культурної спадщини нашого краю.

Детальну інформацію про умови участі можна отримати в Управлінні культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради. Звертайтесь за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 15, або телефонуйте за номером 62-07-86.

Представництво ЄС завітає до Рівного

Не втратьте можливість долучитися до програми підтримки та внести свій вклад у культурний розвиток нашого міста!

переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *