У Рівному урочисто відзначили День міста

Щасливе

Керівники міста й області разом із військовими поклали квіти до пам’ятника княгині Марії Несвицької — засновниці Рівного, яка започаткувала історію міста.

Під час святкування секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян вручив відзнаки Захисникам України. Воїнів нагородили почесними грамотами, нагрудним знаком та іменними годинниками. За словами посадовця, ці відзнаки є символом вдячності громади тим, хто щодня проявляє мужність, наближаючи Перемогу та захищаючи країну.

Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської міської ради.

Дякуємо військовим, дякуємо кожному рівнянину за любов та відданість нашому місту! З Днем народження, Рівне! – йдеться у повідомленні.

 

Усі фото з facebook.com/rivnecouncil

 

, , Переглядів: 187

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *