У Рівному майже усі гаражі незаконні і підлягають знесенню

19.09.2017

У Рівному майже усі гаражі незаконні і підлягають знесенню

У дворах багатьох багатоповерхівок міста мешканці колись поставили собі гаражі, так звані «черепашки», а дехто навіть збудував. Через це частенько між жителями будинків виникають суперечки: одні наполягають, що їх необхідно знести, інші ж – категорично проти.

Ми запитали у радника міського голови Олександра Джигирея чи можливо встановити такий гараж законно, або узаконити той, що вже є.

– Законно поставити гараж можуть лише інваліди першої групи з порушенням опорно-рухового апарату (на костилях, інвалід-візочники і т. д), учасники бойових дій (в т.ч. учасники АТО), інваліди війни та учасники ліквідації на чорнобильській АЕС 1-ї та 2-ї категорій, – говорить Олександр Джигирей, – Для цього потрібно надати відповідну довідку з МСЕК (медико-соціальна експерта комісія) або копію відповідного посвідчення. Всі інші гаражі – незаконні та підлягають знесенню. Але у місті цих гаражів тисячі, міська влада їх зносить, але по двадцять в місяць максимум. Тому навіть якщо людина і хоче узаконити гараж, який уже у неї поставлений, і звертається за дозволом, то сто відсотків, що вона його не отримає. А папери передадуть на виконком, щоб гараж знести.

, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *