У Рівному відбудеться форум активних громадян

квиток на автобус
Щасливе
01.10.2018  11:00

Всіх мешканців Рівного запрошують взяти участь у Форумі активних громадян, який відбудеться 2 жовтня 2018 року, в ході якого громадяни та представники місцевої влади будуть залучені до діалогу та спільної роботи над вирішенням проблем, що існують у місті. Форум відбудеться з 9:00 до 14:30 у Конференц-залі готелю «Мир», вул. Міцкевича, 32, м. Рівне.

Форум покликаний сприяти більш глибокій та всебічній співпраці між муніципальною владою та громадянами, зосереджуючись на конкретних питаннях, які вони прагнуть вирішити. Завдяки такому активному спілкуванню представників влади та громадян, Форум сприятиме впровадженню більш прозорих і підзвітних процесів прийняття рішень.

Під час Форуму випускники Школи молодого політика та Академії громадянина – навчальних програм Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства – представлять пропозиції щодо реалізації громадських проектів, які вони хотіли б бачити на порядку денному в Рівному.

Після цього учасники Форуму розділяться на робочі групи для подальшого обговорення проектних пропозицій та розробки планів дій щодо шляхів реалізації цих проектів у Рівному.

Ключові промовці Форуму:
– Сергій Паладійчук, секретар Рівненської міської ради;
– Юлія Сабатюк, голова правління Асоціації ОСББ «Лучани»;
– Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;
– Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій;
– Тарас Бик, керівник програм МРІ та спеціаліст з проведення досліджень;

Форум активних громадян буде організовано Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час Форуму МРІ також представить результати свого останнього опитування громадської думки в Рівному.

Реєстрація для ЗМІ відкрита до 1 жовтня http://bit.ly/2Qb3Kx3

Форум активних громадян є безкоштовним та відкритим для громадськості.

, , , , переглядів: 985


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *