У Рівному відбудеться Хакатон креативного підприємництва (+ПРОГРАМА ЗАХОДІВ)

Регіонтехсервіс
Щасливе
11.10.2017  11:02

У Рівному відбудеться Хакатон креативного підприємництва (+ПРОГРАМА ЗАХОДІВ)

В рамках проекту “Visegrad Urban Creativity Clusters Network” відбудеться  перший Хакатон креативного підприємництва, який триватиме протягом 13-15 жовтня 2017 року у Національному університеті водного господарства та природокористування (Рівне, Україна).

Хакатон – це триденний брейнстормінг для творчих команд, які прагнуть знайти і випробувати нові ідеї для розвитку креативного підприємництва у міському середовищі.

Виклики Хакатону: 
– Креативність
Ключовим елементом запропонованих проектів є творчий підхід та відповідність офіційно запропонованим секторам креативної економіки: від дизайну до архітектури
– Інновації
Рішення повинні орієнтуватись на вдосконалення або нове бачення існуючої проблеми – від безпеки до доступності…
– Місто
Проекти мають бути орієнтовані на розвиток можливостей міста і спільнот у ньому.
– Підприємництво
Неодхідно, щоб ідеї могли бути монетизовані, втілені в життя

Менторами на даній події будуть фахівці із країн Центральної Європи, які будуть представлені основними партнерами проекту “Visegrad Urban Creativity Clusters Network”: Товариством “Вілла Деціуша” Stowarzyszenie Willa Decjusza (Краків, Польща), Злінським креативним кластером Zlinsky Kreativni Klastr (Злін, Чехія), Creative Industries Kosice (Словаччина) та Digital factory (Будапешт, Угорщина).

Команди-переможці хакатону вирушать у творчу експедицію країнами Центральної Європи – Люблін, Краків, Злін, Братислава, Будапешт, Кошице, Львів.
На учасників та гостей Хакатону чекатимуть цікаві знайомства та море спілкування під час дизайн-ярмарку, на якому будуть представлені місцеві креативні виробники, смачна вулична їжа та багато кави.
Проект здійснюється за підтримки Міжнародного вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.
Детальніше про проект creativ.nuwm.edu.ua
Детальніше про хакатон: creativ.nuwm.edu.ua/hackathon/

, , , , , , , , , переглядів: 1 531
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *